Woonbegeleider VG 20 – 28 uur

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, ervaren (woon)begeleider voor onze afdeling De Linde.
Spreekt warme zorg jou aan? Solliciteer dan bij ons!

Functieomschrijving
Jouw affiniteit gaan uit naar de verstandelijk gehandicaptenzorg. Jij bent onderdeel van de 24-uurs zorg die wij bieden aan onze bewoners. In een jong team van ongeveer 8 medewerkers bied je als (Woon)begeleider antropsofisch geïnspireerde begeleiding en zorg aan een gevarieerde groep van 11 bewoners met een lichamelijke en/of verstandelijke beperking. In deze woon-leefgroep geven wij de normen en waarden van een “groot gezin” gestalte. Als (Woon)begeleider ben je, naast de dagelijkse zorg, verantwoordelijk voor het opstellen en/of uitvoeren van het ontwikkelplan van een aantal bewoners en de communicatie met verwanten. Samen met je collega’s en de Teamcoördinator zorg je ervoor dat de teamdoelen behaald worden, de kwaliteit van de zorg hoog is en er een goede samenwerking is en uiteraard dat de sfeer op de afdeling prettig is.

De Linde is onderdeel van Rudolf Steiner Zorg. Er werken 120 medewerkers, verdeeld over 4 locaties. Binnen Rudolf Steiner Zorg bieden we naast reguliere zorg ook aanvullende zorg gebaseerd op de antroposofische mensvisie. Zo bieden wij kunstzinnige therapie, muziektherapie en euritmie. In de atroposofische zorg staat de ontwikkeling van ieder mens centraal, ongeacht zijn of haar beperking. Wij vinden het belangrijk dat het ritme van de dag, de week en het jaar doorklinkt in de zorg. Het zijn herkenbare momenten waar wij met de bewoners bij stilstaan, bijvoorbeeld bij de maaltijden en bij de wisseling van de seizoenen. Samen vieren wij de jaarfeesten uitgebreid, zoals Kerstmis, Pasen, Sint Jan en het Michaëlsfeest. Omdat we duurzaamheid hoog in het vaandel hebben staan, zijn onze maaltijden biologisch. Wij zijn terughoudend in het gebruik van geneesmiddelen. Naast reguliere geneesmiddelen, schrijven we ook natuurlijke geneesmiddelen voor.
Rudolf Steiner Zorg maakt deel uit van de Raphaëlstichting, een zorgaanbieder in Noord- en Zuid-Holland.

Wanneer dit past bij jouw visie op zorgverlening, dan heten wij jou graag welkom op onze VG-afdeling aan de Nieuwe Parklaan in Den Haag.

Wij vragen

Voor deze functie zoeken we een enthousiaste, proactieve en gedreven collega met passie voor het vak. Verder verwachten we:

 • een afgeronde opleiding SPW-4, Verzorgende-IG of Verpleegkunde niveau 4
 • ruime ervaring in de gehandicapten- en/of ouderenzorg, met name VG en LVG
 • ruime ervaring als (woon)begeleider, incl. het maken van begeleidingsplannen (voor de woonbegeleider) en communicatie met familie (alle functies)
 • een scherp oog voor kwaliteit van zorg en in staat dit te vertalen in doordachte ontwikkelplannen (woonbegeleider)
 • ervaring met tilliften en ADL-zorg
 • ervaring met moeilijk verstaanbaar gedrag, autisme en agressie
 • een zelfstandige en zorgzame instelling
 • kennis van en/of affiniteit met de antroposofische mensvisie
 • de bereidheid om, indien noodzakelijk, (verkort) de opleiding VIG-3 of MZ te volgen

Wij bieden

 • een uitdagende baan voor 20 – 28 uur per week als Begeleider of Woonbegeleider.
 • een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband
 • inschaling conform CAO VVT in schaal 35 of 40. Indeling is afhankelijk van de functie en je werkervaring
 • op de onregelmatige diensten is de ORT-regeling van toepassing
 • goede bereikbaarheid met openbaar vervoer en parkeren in de buurt is gratis
 • een leuke baan in een kleinschalige, informele organisatie met korte lijnen
 • een interne antroposofische scholing

Goed om te weten
Het is mogelijk om een keer mee te lopen en een indruk te krijgen van deze locatie.
Integriteitscontrole via het Inspectie Register is onderdeel van de sollicitatieprocedure.
Bij accepteren van de functie vragen wij om een Verklaring Omtrent Gedrag. Tevens doen wij een referentiecheck bij vorige werkgevers.

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Wim van Rijkom, Teamcoördinator via 06-86863750 of w.vanrijkom@rudolfsteinerzorg.nl

Sollicitatiebrieven voorzien van motivatie en CV kun je voor 27 augustus a.s. sturen naar w.vanrijkom@rudolfsteinerzorg.nl

Sluitingsdatum: 27 augustus 2018
Acquisitie door bureaus naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.