Verzorgende IG (flexpool) – Rudolf Steiner Zorg (Den Haag)

Wij zijn op zoek naar enthousiaste, ervaren

Verzorgenden voor onze flexpool voor de ouderenzorg.

Spreekt warme zorg jou aan? Solliciteer dan bij ons!

Functieomschrijving

Jouw affiniteit gaan uit naar de ouderenzorg, zowel somatiek als psycho-geriatrie. Jij bent onderdeel van de 24-uurs zorg die wij bieden aan onze bewoners. In gemeleerde teams van elk ongeveer 15 medewerkers bied je als Verzorgende IG antroposofisch geïnspireerde begeleiding en zorg aan een gevarieerde groep bewoners. Als professional kan jij met onze bewoners meebewegen. Je hebt aandacht voor hun persoonlijke wensen Je voert in wisselende diensten de zorgtaken uit conform het zorgplan. Je helpt in de ADL-zorg en alle voorkomende verzorgende en verplegende handelingen waarvoor jij bevoegd en bekwaam bent. Verder zorg je voor gezelligheid bij de maaltijden en uiteraard dat de sfeer op de afdeling prettig is.

Er zijn 2 VVT-locaties waar je kunt komen te werken. De PG-woongroep De Brug is gevestigd op de 5e etage van verpleeghuis De Lozerhof aan het Randveen 64 in Den Haag en onze somatische woongroepen aan de Nieuwe Parklaan 58 in Den Haag.

Binnen Rudolf Steiner Zorg bieden we naast reguliere zorg ook aanvullende zorg gebaseerd op de antroposofische mensvisie. Zo bieden wij kunstzinnige therapie, muziektherapie en euritmie. In de antroposofische zorg staat de ontwikkeling van ieder mens centraal, ongeacht zijn of haar beperking. Wij vinden het belangrijk dat het ritme van de dag, de week en het jaar doorklinkt in de zorg. Het zijn herkenbare momenten waar wij met de bewoners bij stilstaan, bijvoorbeeld bij de maaltijden en bij de wisseling van de seizoenen. Samen vieren wij de jaarfeesten uitgebreid, zoals Kerstmis, Pasen, Sint Jan en het Michaëlsfeest. Omdat we duurzaamheid hoog in het vaandel hebben staan, zijn onze maaltijden biologisch. Wij zijn terughoudend in het gebruik van geneesmiddelen. Naast reguliere geneesmiddelen, schrijven we ook natuurlijke geneesmiddelen voor.

Aandacht is bij ons belangrijker dan de klok.
Wanneer dit past bij jouw visie op zorgverlening, dan heten wij jou graag welkom op onze afdelingen voor ouderenzorg in Den Haag.

Wij vragen
– Voor deze functie zoeken we een enthousiaste, empatische en gedreven collega met passie voor het vak. Verder verwachten we:
– minimaal een afgeronde opleiding Verzorgende-IG
– ruime ervaring als Verzorgende IG, EVV-er of CWB-er
– ruime ervaring in de ouderenzorg (psychogeriatrie en/of somatiek)
– een flexibele instelling t.a.v. diensten
– een scherp oog voor kwaliteit van zorg
– ervaring met tilliften en ADL-zorg
– een zelfstandige en zorgzame instelling
– kennis van en/of affiniteit met de antroposofische mensvisie

Wij bieden
– een uitdagende baan als Oproepkracht Verzorgende IG waarin je dan de keuze hebt je eigen diensten en vakanties te bepalen.
– in eerste instantie een jaarcontract
– inschaling conform CAO VVT in schaal 35. Indeling is afhankelijk van je werkervaring
– op de onregelmatige diensten is de ORT-regeling van toepassing
– goede bereikbaarheid met openbaar vervoer en parkeren in de buurt is gratis
– een leuke baan in een kleinschalige, informele organisatie met korte lijnen
– een interne antroposofische scholing

Goed om te weten:

Het is mogelijk om een keer mee te lopen en een indruk te krijgen van deze locatie.

Integriteitscontrole via het Inspectie Register is onderdeel van de sollicitatieprocedure.

Bij accepteren van de functie vragen wij om een Verklaring Omtrent Gedrag. Tevens doen wij een referentiecheck bij vorige werkgevers.

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Wim van Rijkom, Teamcoördinator via 06-86863750 of w.vanrijkom@rudolfsteinerzorg.nl

Sollicitatiebrieven voorzien van motivatie en CV kun je voor 13 september a.s. sturen naar w.vanrijkom@rudolfsteinerzorg.nl

Sluitingsdatum: 13 september 2018

Acquisitie door bureaus naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.