Medewerker Dagbesteding – Rudolf Steiner Zorg (Den Haag)

Vind jij ook dat onze ouderen het verdienen een welbestede dag te beleven?
Kom dan bij Rudolf Steiner Zorg!

Wij zijn op zoek naar een:

Medewerker Dagbesteding
voor 24 uur per week, verdeeld over 4 dagen per week, voor ziektevervanging

Als enthousiaste, creatieve medewerker dagbesteding zorg je samen met de zorgteams voor een passende leefomgeving en zinvolle dag voor onze bewoners in de huiskamers van onze afdeling Somatiek. Deze afdeling is verdeeld over 2 etages in het Tobiashuis. Jouw aanbod en inbreng sluit aan bij de beleving en mogelijkheden van onze bewoners. Je gaat voor kwaliteit van zorg en je weet dit op een enthousiaste en coachende manier over te brengen op het team. Samen met je collega’s streven jullie elke dag opnieuw naar een zinvolle dag waarbij waardigheid en respect voor elkaar voorop staat.

Spreekt dit je aan en voldoe je aan onderstaande eisen, dan nodigen wij je uit om te solliciteren.

Wij vragen:
– Je beschikt over een diploma MBO AB/SPW4 en je hebt ruime werkervaring als activiteitenbegeleider in de ouderenzorg en ervaring met mensen met dementie;,
– Je organiseert en/of voert activiteiten uit, die aansluiten bij de wensen en behoeften van de bewoners en je stimuleert en activeert cliënten bij deelname hiervan
– Je hebt organisatorisch en empathisch vermogen, je bent professioneel, klantgericht en je beschikt over goede communicatieve vaardigheden
– Je bent bereid indien nodig om je uren flexibel in te zetten
– Je hebt kennis van en/of affiniteit met de antroposofie (pré)
– Je kunt zelfstandig maar ook in teamverband werken

Indien je niet aan bovenstaande criteria voldoet, heeft het geen zin te solliciteren. Je sollicitatie zal dan niet in behandeling genomen worden.

We bieden een contract voor bepaalde tijd in een kleinschalige, informele organisatie met korte lijnen, een prettige, maar professionele werksfeer, inschaling in schaal 35 van de CAO Gehandicaptenzorg, min. € 1838,58 en max. € 2668,93 (indeling is afhankelijk van opleiding en ervaring) en opname in pensioenfonds PFZW.

Goed om te weten:
Het is mogelijk om een keer mee te lopen om een indruk te krijgen van deze woongroepen.
Integriteitscontrole via het Inspectie Register is onderdeel van de sollicitatieprocedure.

Bij accepteren van de functie vragen wij om een Verklaring Omtrent Gedrag. Tevens doen wij een referentiecheck bij vorige werkgevers.

Onze afdeling Somatiek is gevestigd aan de Nieuwe Parklaan 58 in Den Haag. Dit is goed bereikbaar met openbaar vervoer en er kan gratis geparkeerd worden.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Wim van Rijkom, Teamcoördinator, tel. 06-86863750 of w.vanrijkom@rudolfsteinerzorg.nl

Stuur je sollicitatie voor 3 oktober 2018 naar w.vanrijkom@rudolfsteinerzorg.nl

 

Rudolf Steiner Zorg is een antroposofische zorginstelling in Den Haag. We bieden kleinschalige ouderenzorg en zorg aan mensen met een verstandelijke beperking. Er werken 120 medewerkers, verdeeld over vier locaties.

In de antroposofische zorg staat de ontwikkeling van ieder mens centraal, ongeacht zijn of haar beperking. Wij vinden het belangrijk dat het ritme van de dag, de week en het jaar doorklinkt in de zorg. Het zijn herkenbare momenten waar wij met bewoners bij stilstaan, bijvoorbeeld bij de maaltijden en bij de wisseling van seizoenen. Samen vieren wij de jaarfeesten uitgebreid, zoals Kerstmis, Pasen, Sint Jan en het Michaelsfeest. Omdat we duurzaamheid hoog in het vaandel hebben, zijn onze maaltijden biologisch. Wij zijn terughoudend in het gebruik van geneesmiddelen. Naast reguliere geneesmiddelen, schrijven we ook natuurlijke geneesmiddelen voor.

Rudolf Steiner Zorg maakt deel uit van de Raphaëlstichting, een zorgaanbieder in Noord- en Zuid- Holland.

Acquisitie door bureau’s naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld