Helpende 2 voor de flexpool – Rudolf Steiner Zorg (Den Haag)

Rudolf Steiner Zorg is een antroposofische zorginstelling in Den Haag. We bieden kleinschalige ouderenzorg en zorg aan mensen met een verstandelijke beperking. Er werken 120 medewerkers, verdeeld over vier locaties.

In de antroposofische zorg staat de ontwikkeling van ieder mens centraal, ongeacht zijn of haar beperking. Wij vinden het belangrijk dat het ritme van de dag, de week en het jaar doorklinkt in de zorg. Het zijn herkenbare momenten waar wij met bewoners bij stilstaan, bijvoorbeeld bij de maaltijden en bij de wisseling van seizoenen. Samen vieren wij de jaarfeesten uitgebreid, zoals Kerstmis, Pasen, Sint Jan en het Michaelsfeest. Omdat we duurzaamheid hoog in het vaandel hebben, zijn onze maaltijden biologisch. Wij zijn terughoudend in het gebruik van geneesmiddelen. Naast reguliere geneesmiddelen, schrijven we ook natuurlijke geneesmiddelen voor.

Rudolf Steiner Zorg maakt deel uit van de Raphaëlstichting, een zorgaanbieder in Noord- en Zuid- Holland.

Voor de flexpool voor de afdeling Somatiek zoeken wij ervaren, enthousiaste:

Helpende niveau 2 voor de flexpool

Als oproepkracht lever jij een belangrijke bijdrage aan de continuïteit van de zorg. Werken bij Rudolf Steiner Zorg als oproepkracht is heel divers en biedt ontzettend veel mogelijkheden. Bij afwezigheid van een vaste medewerker door ziekte of vakantie wordt voor professionele vervanging gezorgd door het inzetten van flexibel personeel. Dit kan voor enkele uren zijn, maar ook voor wat langere periodes. Hierdoor kunnen de bewoners van Rudolf Steiner Zorg altijd rekenen op de zorg die ze nodig hebben.

Voor onze afdeling Somatiek zoeken wij een paar extra handen op de afdeling. In deze functie help je de bewoners met een lichamelijke beperking bij de ADL-handelingen. Je biedt de nodige hulp aan verschillende cliënten. Dat doe je met liefde, aandacht en volgens het zorgplan. Ook heb je nauw contact met collega’s en overige betrokkenen. Zo blijven zij op de hoogte van de actuele situatie. Ook ondersteun je de vaste medewerkers waar nodig en tot waar je bevoegd bent. Verder zorg je voor gezelligheid bij de maaltijden en een prettige sfeer in de huiskamer.

De afdeling Somatiek is gevestigd aan de Nieuwe Parklaan 58 te Den Haag. Somatiek is een afdeling van Rudolf Steiner Zorg, waar ouderen wonen met een lichamelijke beperking die zorg en begeleiding nodig hebben. Op Somatiek werken 15 medewerkers in verschillende functies, in wisselend rooster om de continuïteit te kunnen garanderen voor het bieden van warme zorg.

Als je bij ons werkt, merk je verschil in zorgverlening en begeleiding door onze antroposofische visie. Bij ons vind je een prettige en rustige sfeer. Hierdoor merken de bewoners dat we niet aan de klok gebonden zijn en tijd vrij kunnen maken wanneer dat nodig is. Vanuit onze visie hechten we veel belang aan het samenwerken en -leven in een gemeenschap. Met elkaar vormen we een veilige, betrokken omgeving waar ieder kan zijn wie hij of zij is.

Spreekt dit je aan en voldoe je aan onderstaande eisen, dan nodigen wij je uit om te solliciteren.

Wij zoeken een collega die:
– minimaal een afgeronde opleiding Helpende 2
– beschikbaarheid tijdens de zomermaanden
– werkervaring in de ouderenzorg
– liefde voor en affiniteit met de PG-doelgroep
– een flexibele instelling t.a.v. diensten
– kennis van en/of affiniteit met de antroposofie is een pré
– zelfstandig maar ook in teamverband kan werken

Indien je niet aan bovenstaande criteria voldoet, heeft het geen zin te solliciteren. Je sollicitatie zal dan niet in behandeling genomen worden.

We bieden
– een in eerste instantie een jaarcontract
– een leuke baan in een kleinschalige, informele organisatie met korte lijnen
– prettige en professionele collega’s die liefdevol zorg verlenen
– inschaling in schaal 25 van de CAO VVT (indeling is afhankelijk van opleiding en ervaring)
– gratis parkeergelegenheid
– goede bereikbaarheid met openbaar vervoer

Goed om te weten:

Het is mogelijk om een keer mee te lopen om een indruk te krijgen van deze woongroepen.

Integriteitscontrole via het Inspectie Register is onderdeel van de sollicitatieprocedure.

Bij accepteren van de functie vragen wij om een Verklaring Omtrent Gedrag. Tevens doen wij een referentiecheck bij vorige werkgevers.

Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Wim van Rijkom, Teamcoördinator, 06-86863750 of w.vanrijkom@rudolfsteinerzorg.nl

Stuur je sollicitatie voor 13 september 2018 naar w.vanrijkom@rudolfsteinerzorg.nl

www.rudolfsteinerzorg.nl