Groepsleiders en woonbegeleiders Novalishuis- Breidablick (Middenbeemster)

Breidablick is een woon-  en werkgemeenschap voor mensen met een verstandelijke beperking, waaronder mensen met niet-aangeboren hersenletsel. Het is een instelling op antroposofische grondslag en onderdeel van de Raphaëlstichting.

Voor het Novalishuis zijn wij op zoek naar enthousiaste, positieve en flexibele
Groepsleiders voor 0 – 32 uur per week.  (FWG 35)
Woonbegeleiders voor 20-32 uur per week. (FWG 40 )

Het Novalishuis bestaat uit twee groepen. Binnenkort gaan dit drie groepen van ieder zeven bewoners worden. Tevens gaan er twee bewoners deels begeleid worden middels Meerzorg. Daarom zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers om ons team te komen versterken.

Op Novalis wonen bewoners met een matig tot ernstig verstandelijke beperking en met (forse ) gedragsproblemen. Sociaal-emotioneel functioneren de bewoners veelal op een laag niveau. Dit betekent dat er buiten het begeleiden een groot beroep wordt gedaan op het verzorgen van de bewoners. Op het Novalishuis begeleiden wij de bewoners naar hun mogelijkheden. We werken individueel binnen het grote geheel van de groep. Dit vraagt veel flexibiliteit en het vermogen om goed overzicht te kunnen bewaren van medewerkers.

Je werkt op het Novalishuis veelal samen met een collega op de groep. Middels een piepersysteem kan je hulp inroepen van een collega, en kunnen collega’s een beroep doen op jou. Er wordt alle dagen van de week gewerkt tussen 6.45 en 22 uur in wisselende diensten. De diensten variëren in lengte van minimaal 5 tot maximaal 8 uur. In de nacht wordt er gewerkt door een team nachtwachten. Je krijgt een basisrooster, waarin je om het weekend werkt. Naast deze vaste uren, zijn er mogelijkheden om invalwerkzaamheden te verrichten.

Op het Novalishuis werkt een zeer betrokken team, dat vol enthousiasme iedere dag de zorg voor deze bewoners op zich neemt. Het is een goed lopend team dat versterking nodig heeft. Als je van afwisseling en uitdaging houdt, dan zijn wij op zoek naar jou!

Wij vragen van de reflectant groepsleider:

• Een adequaat diploma ( min. SPW3, MZ, of gelijkwaardig )

• Minimaal 1 jaar relevante werkervaring.
• Kennis van gedragsproblemen, en een bewezen adequate manier van omgang hiermee.
• Stressbestendig, positief en creatief kunnen denken.
• Goede zelfreflectie.
• Een collegiale en flexibele werkhouding.
• Bereidheid om naast het werken op de groep extra taken op je te nemen zoals een Persoonlijk Begeleiderschap of aandachtsfunctionaris voor een bepaald vakgebied.
• Bekendheid met de antroposofie.
• Bereidheid om op meerdere groepen te werken.

Wij vragen van de reflectant woonbegeleider:

• Een adequaat diploma ( min. SPW 4, MZ of gelijkwaardig )
• Minimaal 2 jaar relevante werkervaring.
• Ervaring met het Persoonlijk Begeleiderschap, goed kunnen werken vanuit de driehoek.
• Kennis van gedragsproblemen, en een bewezen adequate manier van omgang hiermee.
• Stressbestendig, positief en creatief denkend.
• Goede zelfreflectie.
• Een collegiale en flexibele werkhouding.
• Bereidheid om naast het werken op de groep extra taken op je te nemen.
• Bekendheid met de antroposofische geesteswetenschap.
• Bereidheid om op meerdere groepen te werken.

De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg.
Uw sollicitatiebrief voorzien van CV kunt u voor 1 maart 2018 sturen aan:sollicitaties@breidablick.nl
Informatie kunt u eventueel verkrijgen bij: Eefje de Vlieger, tel. 0299-689641, bereikbaar op maandag, woensdag en donderdag.

Bij geen gehoor kunt u ook een email sturen naar e.devlieger@breidablick.nl met hierin uw telefoonnummer dan wordt er contact met u gezocht.

Stuur uw sollicitatie met CV naar sollicitaties@breidablick.nl

 

www.breidablick.nl